top of page

מי אנחנו?

כשיש בעיה או אתגר גדול בארגון, החלום של כל מנהל הוא פשוט להקים הכל מחדש. אם במקום לתקן איזה תהליך או לשנות תרבות ארגונית קיימת יכולנו פשוט לבנות הכל מהתחלה. 
לפעמים זה נורא מפתה וגם כל כך קל לתת המלצה על רכש של מערכת חדשה, על שינוי דרמטי במבנה ארגוני או בתהליכי עבודה. להמליץ על גיוס מומחים מחוץ לארגון או מיקור חוץ של פעילות מסוימת. 
לאורך השנים ליווינו עשרות ארגונים: חברות מסחריות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וארגונים חברתיים. סוגיית המשאבים תמיד עולה לא משנה מה סוג הארגון ומה הגודל שלו. כולם רוצים להשקיע מעט ולהשפיע הרבה. הסוגיה הזו מצד אחד מאד מאתגרת ומצד שני מתכנסת לתפיסת העולם המקצועית שלנו - 
בכל ארגון יש מומחים, בכל ארגון קיימים מנגנונים לניהול ידע (ישיבות צוות, חומרים כתובים, מערכות ליבה ואפילו היוועצות ספונטנית במסדרון) לכל ארגון יש יכולות ויש משאבים.

המשימה שלנו היא לאתר את הפוטנציאל הגלום בכל תהליך, בכל מערכת, בכל אדם ולרתום אותם לטובת השינוי אותו אנו רוצים להוביל. זה בא לידי ביטוי בתוכניות האסטרטגיות שאנחנו בונים, באפיון המערכות וארכיטקטורת הפתרון. קודם כל ממצים יכולות פנימיות ורק אח"כ ממליצים על עזרים מן החוץ.
כמה עושר ועוצמות מתגלות כשמסתכלים במשקפיים מיטיבות עם הארגון ואנשיו. איך זה רותם, נותן משמעות ומייצר מחויבות. כבר שם מתחיל השינוי, כבר שם נוצרים חיבורים והידע זורם. כאילו עמד שם הברז מאז ומעולם ורק היה צריך לפתוח אותו ולתת לזרם לשטוף.

לכל ארגון ישנם מאפיינים הייחודיים רק לו

אנחנו כצוות מקצועי המגיע לארגונים מבחוץ, תמיד מחפשים תחושת שייכות, להרגיש שאנחנו חלק ממשהו גדול יותר.  לצד הרצון להרגיש חלק מהארגון ולהתאים את עצמינו אליו אנחנו מתעקשים לשמור על סטנדרטים מקצועיים שאנחנו מציבים.
הדבר המרכזי שמגדיר אותנו הוא הרצון לעזור ללקוחות שלנו לפרוץ דרך, להתמודד עם אתגרים ולהגשים את החזון שלהם. לשמחתנו רוב הלקוחות שלנו פתחו את הדלת ואפשרו לנו כניסה אל הלב של הארגון והאנשים. והיו כאלה שאפילו ממש ציפו את זה מאיתנו.  
המשמעות של להיות "בשבילם עצמאיים בשבילנו שכירים" באה לידי ביטוי בתחושת המחויבות, ברצון האמיתי להיות שותפים בהצלחה של הלקוחות שלנו, לקשור את גורלנו המקצועי בגורלם. ומצד שני תמיד נקפיד על הסטנדרטים והאתיקה המקצועית שלנו - לעולם לא ניתן המלצות מקצועיות שאינן  מתאימות לאופי הארגון או ליכולות שלו אבל נדרוש ממנו להימתח. אנו מקפידים  להבין את הצורך האמיתי של העובדים ולא רק של ההנהלה ששכרה אותנו, ולקדם את מה שמיטיב איתם ולא בא רק על חשבונם.
תמיד נציג אמת מקצועית שלעיתים פוגשת חוסר רצון להשתנות או להכיר במציאות, ונתעקש ולא לוותר לכם או עליכם רק כדי לסיים את המשימה. ואצל לקוחות רבים זה להיות שם לאורך שנים בהתלבטויות, במתן עצה, בחיבור לאנשים - להיות חלק. אז אנחנו אמנם לא שכירים בארגון אבל לגמרי מרגישים כך.

 

הצוות

images.png

 אורטל שמלץ כהן

מנכ"לית

ממצה את המיטב שקיים באנשים ובארגון. מומחית בלעשות את הבלתי אפשרי לאפשרי.

images.png

מיכל רובין

ניהול פרויקטים, תוכן והדרכה

חושבת לרוחב ולעומק בניהול תהליכים - מקדמת את הטיפול ב'אבנים הגדולות' לצד טיפול בפרטים קטנים.
 

images.png

שי פצ'וק

מנהלת ידע

בעלת הבנה ארגונית עמוקה. מומחית בניתוח תהליכי עבודה ומימושם בכלים טכנולוגיים.

המשימה שלנו היא לאתר את הפוטנציאל הגלום בכל תהליך, בכל מערכת, בכל אדם ולרתום אותם לטובת השינוי אותו אנו רוצים להוביל. 

bottom of page